O nás

V prostředí automobilů se pohybujeme od dětství.
Přečtěte si o nás několik informací a poznejte nás blíže.

43 let v oboru

V roce 1979 jsme úspěšně ukončili učňovský obor Čalouník. Ihned jsme nastoupili do svého prvního zaměstnání v autoservisu.

30 let na trhu

Po změně režimu, na konci roku 1993, jsme začali podnikat. Přechod z pozice zaměstnance na OSVČ nebyl lehký, ale zvládli jsme to.

Současnost

Na množství práce si nemůžeme stěžovat. Čalouníme sedačky, stropnice, palubovky, výplně, loketní opěrky, sedla na motocykly atd.

Čalounění vozů Škoda je naším koníčkem

Milujeme svoji práci. Stereotyp, který přináší jiná povolání, u nás netrvá příliš dlouho. Jeden den nově čalouníme nebo opravujeme sedačky, druhý den šijeme nebo lepíme strop, další den vyrábíme nový potah přístrojové desky, boků a výplní dveří. Kromě toho máme stálý přístup k různým automobilům a motocyklům, což nám umožňuje stále poznávat a učit se novým věcem.

Jsme rodinná firma, která v oboru podniká od prosince 1993. Rádi si vyslechneme představy a přání majitelů vozů Škoda, kteří potřebují opravit nebo nově čalounit sedačky a interiér svého vozu. Oblast našeho působení není omezen typem a rokem výroby vozu. Zkušenosti máme s čalouněním starších vozů např. Škoda Popular, 440 (Spartak), Felicia, Octavia, 1202, 1000 MB, 110 R nebo Škoda 742 (105, 120, 125, 130, 135 a 136).

Máte-li zájem nezávazně zjistit cenové rozpětí čalounění sedaček a interiéru vašeho vozu Škoda, nabízíme vám zpracování bezplatné poptávky. Nejpozději do 3 pracovních dnů od nás obdržíte odpověď.

Čalounění sedaček a interiéru do vozu Škoda 110 R, fotografie od našeho zákazníka

Kontaktní adresa

Petr Záruba
Za Kovárnou 122
285 71 Vrdy (část Dolní Bučice)
Ukázat na Google Maps

Identifikace podnikatele

IČ: 48676241
Nejsme plátci DPH
Výpis ze Živnostenského rejstříku
Datová schránka: kr9vvd3

Naše dílna

Máme vlastní dílnu, která se nachází v malé obci Dolní Bučice (součást obce Vrdy) ve Středočeském kraji asi 10 km od města Čáslav. Lokalita má výbornou dostupnost z Prahy, Pardubic, Hradce Králové, Havlíčkova Brodu a Jihlavy.

Podívejte se na Google Maps, kde se nacházíme.

Nemůžete nás navštívit ve standardní provozní dobu? Nevadí. Zavolejte nám. Domluvíme si individuální setkání, při kterém bezplatně probereme detaily nového čalounění vaší Škody.

Naše další činnost

Mimo čalounění vozů Škoda realizujeme opravy a nové čalounění sedaček do dalších osobních automobilů (veteránů i novějších vozů). Dále čalouníme sedačky a interiér do autobusů a minibusů, zpohodlňujeme a opravujeme sedla na motocykly.

Autobus a minibus

Motocykl

Osobní automobil

Veterán

Máme spokojené zákazníky

Hodnocení zákazníků, kteří nám svěřili čalounění svého vozu Škoda

„S Petrem Zárubou spolupracuji již řadu let. Známe se ještě z dob, kdy pracoval v autoservisu v Kutné Hoře. V posledních cca 10ti letech pro mne dělal čalounění do mých vozů, ať už to byla Škoda Octavia nebo Škoda 110 R. Velice pěkně mi přepracoval přední sedačky do soutěžního vozu Lada. Spokojenost, vždy perfektní práce. Jelikož má hodně práce, je zapotřebí ho zavčasu kontaktovat, tak aby se mi čalounění setkalo se zbytkem renovace veterána na konci jeho opravy. Doporučuji. Petře, vydrž dělat ještě dlouho.“

„Petr Záruba odvedl krásnou práci a u mne to bylo obzvlášť zajímavé i z důvodu, že se interiér dělal na dvakrát a čalounění sedadel dokonce bez přítomného vozu. Sedadla a výplně pan Záruba udělal ve své dílně. Následně asi za měsíc jsme se sešli u mne doma, kde dodělal potažení přístrojové desky koženkou a kompletně přečalounil interiér kobercem. Renovaci provedl již v únoru roku 2014 a dodnes je vše perfektní.“

Nejste si stále jistí, zda jsme ti praví, co se hodí k čalounění vašeho vozu Škoda? Podívejte se na další reference, které nám naši zákazníci poskytli.

Máme přes 350 druhů látek a koženek

Za 30 let podnikání jsme navázali kontakt s řadou spolehlivých a kvalitních dodavatelů potahových látek, koženek, eko kůži a stropovic. Pokud nás navštívíte, rádi vám ukážeme naše vzorníky.

Konzultace je zdarma. Napište nám.