Nezávazná poptávka

Hledáte šikovného čalouníka? Napište nám. Do 3 pracovních dnů odpovíme.

Najdeme nejlepší řešení

Dotaz, který nám odešlete, si pečlivě prostudujeme a nejpozději do 3 pracovních dnů odešleme na váš e-mail naší nabídku.

Domluvíme si schůzku

Pokud vás nabídka zaujme, domluvíme si termín setkání. Vybereme vhodný materiál a domluvíme termín realizace.

Pustíme se do práce

Pravidelně vás budeme informovat, v jaké fázi se práce nacházejí. Jakmile budeme mít práci hotovou, zavoláme a domluvíme termín vrácení nového čalounění.

Aby naše odpověď co nejlépe zodpověděla všechny vaše dotazy, prosím, uveďte co nejvíce informací. Pokud nám budou nějaké informace chybět, napíšeme vám. Děkujeme.

Potřebujete rychle poradit? Zavolejte nám.

Často kladené dotazy

Ano, máme sice orientační ceník našich služeb, ale dáváme přednost individuální kalkulaci, kdy bereme v potaz přání zákazníka, složitost prací a cenu materiálu. Máte-li zájem, můžete nám poslat nezávaznou poptávku. Naše konzultace jsou zdarma.
Opravu přední sedačky (řidiče, nebo spolujezdce) lze provést do 1-3 dnů. Menší zakázky (čalounění tapecí, palubní desky apod.) zpravidla realizujeme do 3-4 pracovních dnů. Realizace větších zakázek (čalounění sedaček a interiéru) může trvat cca 1-2 týdny.
K čalounění používáme Alcantaru, potahové látky, koženky a eko kůže (pravé napodobeniny pravé kůže) od prověřených dodavatelů. Pokud se rozhodnete nás navštívit, ukážeme vám naše vzorníky.

Váš dotaz si pečlivě prostudujeme a zvážíme všechny možnosti. Pokud budeme potřebovat více informací, zavoláme vám. Odpověď pošleme nejpozději do 3 pracovních dnů na váš e-mail. Budete-li mít zájem, domluvíme si osobní setkání, při kterém si upřesníme všechny detaily a ukážeme vám naše vzorníky potahových látek, koženek  a stropovic.

Ano, pokud vám nevyhovuje standardní otevírací doba, prosím, zavolejte nám a domluvíme si schůzku v sobotu, nebo v neděli.

Stačí nám, když přivezete konkrétní části interiéru, které chcete čalounit. Nevíte-li si rady, nevadí, automobil přivezte. Sedačky, výplně a ostatní části sami demontujeme. Jakmile budeme mít vše hotové, vrátíme vše do pořádku.

Nemusíte mít obavy, jak se dopravit domů, když nám automobil svěříte do úschovy. Dovezeme vás do nejbližšího města Čáslav, kde můžete nastoupit do vlaku, který pravidelně cestuje na trase Praha – Brno. Ve městě Kolín, které je 2 zastávkou ve směru do Prahy, lze přestoupit do vlaku, který směřuje na Moravu.

Dopřejte vaší Škodě nový vzhled

Hledáte referenční fotografie naší ostatní práce?